Dare zestaw woda toaletowa spray 100ml + woda toaletowa spray 15ml + balsam do ciała 200ml

SKU: 85715329967

Ten produkt jest obecnie wyprzedany.

Podaj swój adres e-mail, a powiadomimy Cię, gdy tylko produkt będzie ponownie dostępny.

Gramatura: ml
Nuta bazy: kokos, nuty drzewne, piżmo
Nuta głowy: kumkwat, kwiat cytryny, kwiat gruszy
Nuta główna: drzewne, kwiatowe, piżmowe
Nuta serca: dzika róża, jaśmin, kwiat kaktusa
Pojemność: 100
Płeć: damski

1 osób ogląda teraz ten produkt.
0 People watching this product now!

Szybka dostawa

Dostawa kurierem

Możliwość zwrotu

Możesz zwrócić towar

Pełne wsparcie

Dostęp do supportu

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane zamówienie

Opis

Ten elegancki zestaw upominkowy to doskonały wybór dla każdej kobiety ceniącej styl i wyrafinowanie. W jego skład wchodzi woda toaletowa o pojemności 100ml, balsam do ciała o pojemności 200ml oraz woda toaletowa o pojemności 15ml. Perfekcyjne połączenie, które zapewnia trwały aromat i jedwabiście gładką, odżywioną skórę.

Dare to kwiatowo-drzewno-piżmowa kompozycja zapachowa dla kobiet. Zapach powstał w 2014 roku. Dare został stworzony przez perfumiarza Bruno Jovanovic’a. Zapach idealny zarówno na dzień, jak i na wieczór. Niezwykle subtelny i elegancki.

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: kwiat gruszy, kwiat cytryny, kumkwat
Nuta serca: kwiat kaktusa, jaśmin, dzika róża
Nuta bazy: piżmo, nuty drzewne, kokos

Gramatura: ml
Nuta bazy: kokos, nuty drzewne, piżmo
Nuta głowy: kumkwat, kwiat cytryny, kwiat gruszy
Nuta główna: drzewne, kwiatowe, piżmowe
Nuta serca: dzika róża, jaśmin, kwiat kaktusa
Pojemność: 100
Płeć: damski

Uwagi:

Produkt przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami.

Składniki:

EDT: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BENZOPHENONE-3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BHT, PROPYLENE GLYCOL, AMYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL, ,CI 14700 (RED), CI 19140 (YELLOW 5)

Informacje dodatkowe
Waga 750 g
Wymiary 78 × 212 mm
Dostawa i płatność

METODY DOSTAWY

  • Kurier
  • Paczkomaty
  • Odbiór osobisty

METODY PŁATNOŚCI

  • Płatności online
  • Przelew bankowy
  • Blik

Opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dare zestaw woda toaletowa spray 100ml + woda toaletowa spray 15ml + balsam do ciała 200ml”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *